V auguste 2019 predstavila spoločnosť Supermicro svoju prvú rodinu z novej generácie A+ serverov H12, optimalizovaných tak, aby poskytovali novú úroveň integrácie a vynikajúci výkon pre moderné dátové centrá s procesormi AMD EPYC ™ 7002.

Nové servery H12 A+ s procesormi AMD EPYC 2. generácie prinášajú až dvojnásobný výkon s dvojnásobným počtom jadier v porovnaní so systémami založenými na procesoroch AMD EPYC 1. generácie. Servery H12 poskytujú ideálnu kombináciu funkcií pre moderné dátové centrá vrátane robustného virtualizačného výkonu a podporujú až 64 vysokej výkonnosti jadier na pätici.

Supermicro ponúka špičkové portfólio systémov založených na AMD EPYC ™ a Server Building Block Solutions®. Supermicro umožňuje zákazníkom vytvárať riešenia optimalizované pre aplikácie s rôznymi konfiguračnými možnosťami, od bežných serverov s jednou päticou a serverov WIO až po špičkové serverové systémy Ultra a systémy s viacerými uzlami, vrátane BigTwin ™ a TwinPro ™.

Nové procesory AMD EPYC 2. generácie sú plne kompatibilné so systémami generácie Supermicro H11, čo poskytuje novým aj existujúcim zákazníkom vo vybavení H11 možnosť rýchlej aktualizácie.

ANAFRA vám samozrejme dodá všetky nové technológie nielen ako komponenty, ale aj ako zostavené a pretestované riešenia vrátane NBD záruky.