Hardware


Sme dodávateľom a integrátorom serverových riešení pôsobiacim predovšetkým v strednej Európe. Ročne našim zákazníkom dodávame tisíce serverov vrátane záruky on-site v rôznych režimoch NBD až po mission critical. Ako jediný systémový integrátor Supermicro pre Českú republiku využívame nie len naše mnohoročné skúsenosti so Supermicro servermi, ale tiež predovšetkým naše partnerstvo s jedným z najväčších výrobcov serverov na svete.

Náš obchodný a technický tím prijíma zodpovednosť za IT našich zákazníkov. Pomôžeme Vám so zistením Vašich potrieb, navrhneme správne riešenie, zaistíme dodanie a integráciu vrátane záručného a pozáručného servisu.

Kladieme dôraz na individuálny a osobný prístup, vždy si na Vás urobíme čas. A to ako s nákupom komplexného serverového riešenia, tak i s rozšírením či úpravou stávajúceho, či nákupom čiastkového komponentu. V našom portfóliu serverového hardware nájdete produkty svetových výrobcov Supermicro, Intel, AMD, Samsung, Hynix, Micron, Toshiba, Seagate, HGST, WD, Areca, Adaptec, Broadcom, Mellanox, Qlogic a mnoho ďalších.