Naše prípadové štúdie a referencie


Od roku 2006 sme prijali zodpovednosť za množstvo skutočne zaujímavých projektov. Usilovne sa snažíme odlíšiť od spoločností, ktoré iba „predávajú“ jednotlivé komponenty, a dať svojim zákazníkom tú najlepšiu pre-sales aj after-sales podporu. Sme našim zákazníkom partnerom, ktorý sa o ich IT postará od A po Z. Či už sa jedná o serverové technológie Supermicro, ASUS, ASRock Rack, TYAN či iné serverové technológie, serverové a cloudové služby, správu IT, zákazkový vývoj softvéru či implementáciu ERP HELIOS iNuvio, sme tou správnou voľbou mnohých spokojných zákazníkov ako v SR, tak mimo nej. Ročne dodáme jednotky tisíc zostavených a zahorených serverov do osemdesiatich krajín sveta.  

Považujeme sa za odborníkov s cennými skúsenosťami v odbore informačných technológií a z toho pre nás vyplývajú aj záväzky, ktoré pre našich zákazníkov chceme vždy dodržať k ich maximálnej spokojnosti.  

Čo ponúkame? 

  • pomoc pri návrhu konkrétneho riešenia na mieru (pre-sales podpora) 
  • profesionálnu realizáciu vrátane súvisiacej technickej podpory 
  • široký výber NBD záruk a servisných služieb 
  • after-sales podpora 
  • vernostné programy a distribútorské ceny pre stálych zákazníkov 
  • vysoko dostupné cloudové služby a prevádzka dedikovaných serverov 
  • implementáciu ERP HELIOS iNuvio 
  • IT outsourcing a kompletnú správu IT 
  • Zákazkový vývoj softvéru a webov 

Nižšie si vám dovoľujeme predstaviť niektorých z našich dlhodobo spokojných zákazníkov. Teraz už je to len na vás, neváhajte nás kontaktovať a dozvedieť sa viac o spoločnosti ANAFRA. 


Serverovňa na kľúč

Prevádzka každého súdobého projektu vyžaduje masívnu podporu informačných technológií. Pre projekte s cieľom vybudovania výskumných pracovísk to platí dvojnásobne. Zámerom investora bolo vybudovať rozsiahly polyfunkčný komplex s užitou plochou objektu presahujúcou 4000 m2, ktorý bude svojou koncepciou a nadčasovými technológiami na európskej úrovni.

Zobraziť viac

HVFree.net — Zákazka

Spoločnosť Hvfree.net patrí k najväčším poskytovateľom internetu cez wi-fi prístupové body v Rožnove pod Radhoštěm a okolí. Pôsobenie na trhu tejto spoločnosti sa datuje už od roku 2004, kedy bola založená ako nezisková organizácia s ideou čo najväčšieho rozšírenia rýchleho internetu i do horšie prístupných oblastí.

Zobraziť viac

Serverovňa - MFF UK

V novembri 2015 spoločnosť ANAFRA predala Universitě Karlově celkom 22 serverov v ôsmich rôznych konfiguráciách. Išlo o veľmi rozmanité konfigurácie zahrňujúce predovšetkým desať serverov 1U koncepcie, osadených jedným i dvoma procesormi, SSD diskami, 128GB RAM a SFP+ konektivitou.

Zobraziť viac

Dodávka špecializovaných serverov — Fyzikální ústav AV ČR, ELI Beamlines

ELI Beamlines v Dolních Břežanech je najdrahšie výskumné stredisko v Česku. Takmer presne tri roky od zahájenia stavby v ňom začína vedecký výskum. Vznik ELI (teda Extreme Light Infrastructure) bude stáť zhruba 6,8 miliardy korún, kľúčovou súčasťou bude najintenzívnejší laser na svete.

Zobraziť viac