Naše prípadové štúdie a referencie


Spoločnosť ANAFRA za svoje viac ako 10 ročné pôsobenie na tuzemskom i zahraničnom trhu zrealizovala veľký rad skutočne zaujímavých projektov. Usilovne sa snažíme odlíšiť od spoločností, ktoré len „prepredávajú“ jednotlivé komponenty od výrobcu Supermicro, či iné serverové technológie alebo služby tretích strán.

Považujeme sa za odborníkov s cennými skúsenosťami v obore informačných technológií a z toho pre nás vyplývajú i záväzky, ktoré pre Vás chceme vždy dodržať.

Ponúkame:

  • pomoc pri návrhu konkrétneho riešenia na mieru (pre-sales podpora)
  • profesionálnu realizáciu vrátane súvisiacej technickej podpory
  • široký výber NBD záruk a servisných služieb
  • after-sales podpora
  • vernostné programy a distribútorské ceny pre stálych zákazníkov

Veríme, že keď dokážeme efektívne spolupracovať s mnohými našimi spokojnými partnermi, zákazníkmi a inštitúciami, tak by takáto spolupráca mohla byť prínosná i práve pre Vás. Dovoľujeme si Vám predstaviť vybrané prípadové štúdie realizovaných projektov.

Serverovňa na kľúč

Prevádzka každého súdobého projektu vyžaduje masívnu podporu informačných technológií. Pre projekte s cieľom vybudovania výskumných pracovísk to platí dvojnásobne. Zámerom investora bolo vybudovať rozsiahly polyfunkčný komplex s užitou plochou objektu presahujúcou 4000 m2, ktorý bude svojou koncepciou a nadčasovými technológiami na európskej úrovni.

Zobraziť viac

HVFree.net — Zákazka

Spoločnosť Hvfree.net patrí k najväčším poskytovateľom internetu cez wi-fi prístupové body v Rožnove pod Radhoštěm a okolí. Pôsobenie na trhu tejto spoločnosti sa datuje už od roku 2004, kedy bola založená ako nezisková organizácia s ideou čo najväčšieho rozšírenia rýchleho internetu i do horšie prístupných oblastí.

Zobraziť viac

Serverovňa - MFF UK

V novembri 2015 spoločnosť ANAFRA predala Universitě Karlově celkom 22 serverov v ôsmich rôznych konfiguráciách. Išlo o veľmi rozmanité konfigurácie zahrňujúce predovšetkým desať serverov 1U koncepcie, osadených jedným i dvoma procesormi, SSD diskami, 128GB RAM a SFP+ konektivitou.

Zobraziť viac

Dodávka špecializovaných serverov — Fyzikální ústav AV ČR, ELI Beamlines

ELI Beamlines v Dolních Břežanech je najdrahšie výskumné stredisko v Česku. Takmer presne tri roky od zahájenia stavby v ňom začína vedecký výskum. Vznik ELI (teda Extreme Light Infrastructure) bude stáť zhruba 6,8 miliardy korún, kľúčovou súčasťou bude najintenzívnejší laser na svete.

Zobraziť viac