E-shop


 

Vďaka tomu, že sme jediným integrovaným systémovým integrátorom technológie Supermicro v Českej republike, sme schopní zaistiť bezkonkurenčné ceny, oficiálnu podporu priamo od Supermicro a rýchle dodacie lehoty. Všetky tieto výhody z nás robia správnu voľbu na kúpu nového servera.

Supermicro servery

Serverové riešenia Supermicro sa vyznačujú svojou škálovateľnosťou a patria medzi svetovú špičku profesionálneho hardwaru. Ako jediný systémový integrátor Supermicro pre Slovensko Vám radi pomôžeme sa v širokom portfóliu riešení zorientovať.

Zobraziť viac

Pevné disky HDD a SSD

V našom širokom portfóliu nájdete vysokokapacitné platňové disky, v dnešnej dobe značne používané SSD disky, prípadne moderné rýchle NVMe SSD. Zameriavame sa na značky Intel, Samsung, HGST, WD a Micron. U týchto výrobcov pokrývame kompletné portfólio serverových radov.

Zobraziť viac

Skříně (chassis)

Supermicro chassis, case alebo tiež skrine, sa vyznačujú kvalitným tepelným designom, ktorý zaručuje optimálne chladenie všetkých osadených komponentov. Supermicro má v portfóliu mnoho desiatok skríň pre rozdielne účely, od mini IoT až po 4U tower, prípadne storage riešenia. 

Zobraziť viac

ASUS servery

Serverová řešení ASUS dávají zákazníkům na výběr s velmi široké palety serverových technologií postavených na platformě AMD a Intel. V portfoliu můžeme najít IoT zařízení, mainstream servery, workstations a velmi výkonná enterprise řešení. Jako systémový integrátor s přidanou hodnotou Vám rádi pomůžeme se v širokém portfoliu řešení zorientovat.

Zobraziť viac

ASRock servery

Serverové riešenia ASRock s výkonom a spoľahlivosťou enterprise triedy ponúkajú bezkonkurenčnú cenu, avšak sú konštruované tak, aby vďaka svojmu nadštandartnému výkonu a škálovateľnosti zvládli aj tie najnáročnejšie aplikácie. Tieto univerzálne ale aj špecializované serverové technológie zahŕňajú riešenia na všeobecné použitie, servery s optimalizovaným úložiskom a záťažou pre sieťové zariadenia. 

Zobraziť viac

GIGABYTE servery

Serverové riešenia Gigabyte sú typické svojou kompaktnosťou, vysokým výkonom a jednoduchou údržbou. Vďaka jednoduchosti konštrukcie a kompatibilite s rôznymi virtualizačnými platformami, možno prostredníctvom týchto serverov poskytovať vysoký výkon pri nízkej latencii, pre širokú škálu súčasných moderných technológií.

Zobraziť viac

Fujitsu servery

Spoločnosť Fujitsu poskytuje zákazníkom praktické riešenia pre servery, úložiská a siete, ktoré umožňujú rýchlu implementáciu overených a ľahko použiteľných systémov. Zároveň ponúkajú možnosť vertikálnej a horizontálnej škálovateľnosti a inovácie vlastnej IT infraštruktúry

Zobraziť viac