Články


Supermicro Innovate! EMEA 2023

Náš tím navštívil podujatie Supermicro v holandskom 's-Hertogenbosch a videli sme to najlepšie a najnovšie, čo trh serverového hardvéru ponúka (alebo ešte len bude ponúkať).

Zobraziť viac

5 tipov ako znížiť vplyv AI výpočtov na životné prostredie

Vedeli ste, že trénovanie jedného AI modelu môže vyprodukovať toľko uhlíka ako päť automobilov?

Zobraziť viac

Supermicro oslavuje 30 rokov na čele globálnych technológií

Supermicro s hrdosťou oslavuje svoje 30. výročie v Silicon Valley. Ich zákaznícky orientované technické inovácie a IT riešenia umožňujú organizáciám po celom svete poskytovať svojim zákazníkom a zamestnancom najpokročilejšie digitálne prostredie. Ako dlhoročný líder v „Green IT“, AI a Enterprise IT sa Supermicro teší na ďalších 30 rokov inovácií a prvotriednych serverových riešení.

Zobraziť viac

Qumulo by ANAFRA – zjednodušte svoje neštruktúrované dáta kdekoľvek a kedykoľvek

Ako rastie digitálne prostredie, rastú aj neštruktúrované dáta, a to bezprecedentným tempom. Od dokumentov a obrázkov po obsah sociálnych médií a mnoho ďalších dát sa zvládnutie tohto digitálneho prílevu stalo veľkou výzvou pre organizácie všetkých veľkostí. Qumulo stojí v čele tejto novej éry a ponúka riešenie novej generácie pre zjednodušenie ukladania a správy neštruktúrovaných dát. S inovatívnymi a flexibilnými možnosťami nasadenia umožňuje Qumulo podnikom využívať svoje dáta, či už sú kdekoľvek (vo vašom dátovom centre, na edge-based virtuálnych strojoch či v public cloude: AWS, Azure, a/alebo GCP) a zaistiť tak dostupnosť, bezpečnosť a efektivitu v svete, ktorý je stále viac riadený informáciami a dátami.

Zobraziť viac

Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika v Liptovskom Mikuláši

Prednášky a školenia pre univerzity a vzdelávacie inštitúcie - Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika v Liptovskom Mikuláši

Zobraziť viac

Home Office a vzdialené pripojenie zamestnancov z domova k firemným datám

Aktuálne firmy opäť riešia možnosť pripojenia zamestnancov z domova k firemným údajom, a to buď k informačnému systému, alebo k dokumentom. Problém s pripojením môže byť spôsobený rôznymi faktormi a každá firma môže mať iné. Nižšie popisujeme najčastejšie výzvy a prinášame tipy, ako ich riešiť.

Zobraziť viac

TZ - ANAFRA GRAND OPENING 2023

Dnešné servery zahrievajú bývalý brownfield v centre mesta.

Zobraziť viac

Nové AMD EPYC ™ rad 7002 - základ nových systémov

V auguste 2019 predstavila spoločnosť Supermicro svoju prvú rodinu z novej generácie A+ serverov H12, optimalizovaných tak, aby poskytovali novú úroveň integrácie a vynikajúci výkon pre moderné dátové centrá s procesormi AMD EPYC ™ 7002.

Zobraziť viac

Navštívili sme Supermicro EMEA Innovate v Berlíne dňa 11. 10. 2019

Náš tím sa zúčastnil konferencie Supermicro, ktorá sa konala v Berlíne dňa 11. 10. 2019. Supermicro pozvalo odborníkov zo svojej americkej a európskej divízie, aby predstavili novinky viac ako 600 partnerom Supermicro, vrátane nášho tímu ANAFRA.

Zobraziť viac

Virtuálne Privátne Servery od ANAFRA

alebo Čím sa odlišuje (a je lepšia) ANAFRA VPS od väčšiny VPS na trhu

Zobraziť viac