Články


Prečo kontaktovať svojho obchodníka

Vo svete moderných technológií nie je jednoduché sa v širokej ponuke všetkých tých výrobcov vyznať a pre sortiment Supermicra to platí dvojnásobne. Iste si poviete – potreboval by som niekoho, na koho sa môžem obrátiť, niekoho, kto je v danej problematike kovaný a kto je schopný mi poradiť i so zložitými detailmi.

Zobraziť viac

Nové AMD EPYC ™ rad 7002 – základ nových systémov

Spoločnosť Supermicro v auguste 2019 predstavila svoju prvú rodinu z novej H12 generácie A+ Serverov optimalizovaných tak, aby poskytovali novú úroveň integrácie a vynikajúci výkon pre moderné dátové centrá s procesormi AMD EPYC ™ 7002.

Zobraziť viac

Navštívili sme Supermicro EMEA Innovate v Berlíne 11. 10. 2019

Náš tím sa 11. 10. 2019 zúčastnil Supermicro konferencie usporiadanej v Berlíne. Supermicro pozvalo odborníkov zo svojich Amerických i Európskych radov, aby viac než 600 zúčastneným Supermicro partnerov, vrátane ANAFRA tímu, odhalili novinky.

Zobraziť viac

Kompletné serverové riešenie od Anafra

Každá firma potrebuje serverovou technológiou riešiť rôzne problémy a výzvy. V tomto článku Vás budeme zoznamovať s vecami, s ktorými ste možno ani nevedeli, že dokáže Anafra pomôcť. Tento článok je presne ako Vy, ako my. Jeho účelom je sa neustále vyvíjať, zlepšovať a prispôsobovať Vašim potrebám a tomu, čo sa práve deje.

Zobraziť viac

ANAFRA chráni Vaše IT proti kyberhrozbám

Sme partnerom ESET a pred novým rokom prinášame licencie za zvýhodnené ceny.

Zobraziť viac