Supermicro s hrdosťou oslavuje svoje 30. výročie v Silicon Valley. Ich zákaznícky orientované technické inovácie a IT riešenia umožňujú organizáciám po celom svete poskytovať svojim zákazníkom a zamestnancom najpokročilejšie digitálne prostredie. Ako dlhoročný líder v „Green IT“, AI a Enterprise IT sa Supermicro teší na ďalších 30 rokov inovácií a prvotriednych serverových riešení.

Supermicro je globálnym technologickým lídrom, ktorý sa zameriava na poskytovanie inovatívnych riešení pre podnikové IT infraštruktúry, cloud, AI, Metaverse a 5G Telco/Edge. Je poskytovateľom komplexných rackových IT riešení, ktoré navrhuje a vytvára ekologicky šetrné a energeticky úsporné servery, úložiská, switche a softvér spolu s globálnym podporou.

Charles Liang, zdroj: https://www.supermicro.com/en/about

Prvý na trhu – Inovácie
Hodnotu, ktorú Supermicro prínáša, vidí v schopnosti rýchlo začleňovať najnovšie technologické inovácie do svojich produktov. Úzko spolupracujú s mnohými globálnymi technologickými partnermi, aby mohli dodávať najnovšie generácie špičkových riešení v oblasti serverov, úložísk a sieťových platforiem.

Kompletné riešenia
Na základe úspešnej architektúry Server Building Blocks ponúka širokú škálu optimalizovaných serverových riešení pre rôzne segmenty a využitie, vrátane cloud computingu, dátových centier, Big Data, HPC, AI, 5G, IoT, Embedded a Edge. S týmto všetkým vám naši špecialisti samozrejme radi pomôžu.

We Keep IT Green®
Ako líder v energeticky úspornom IT má Supermicro za cieľ podporovať prijímanie a nasadzovanie technológií, ktoré môžu znižovať náklady aj dopad na životné prostredie. Architektúra šetriaca zdroje pokračuje v tradícii inovácií Green IT a poskytuje úspory na TCO pre svojich zákazníkov.

Vývoj a Výroba z USA
Supermicro je popredným dodávateľom serverov a úložísk, ktorý vykonáva väčšinu vývoja a výroby v Spojených štátoch – v sídle v San Jose v Kalifornii. Systém manažérstva kvality je certifikovaný podľa noriem ISO 9001:2015 a ISO 13485:2016, a systém environmentálneho manažérstva je certifikovaný podľa normy ISO 14001:2015. K tomu všetkému je Systém manažérstva informačnej bezpečnosti Supermicro certifikovaný podľa normy ISO/IEC 27001:2013.

 

Pár gratulácií od svetových lídrov vo svojich oblastiach

Počas uplynulých troch desaťročí dosiahla spoločnosť Supermicro významných pokrokov v oblasti výpočtovej techniky. S radosťou spolupracujem s Charlesom a tímom Supermicro na revolúcii architektúry dátových centier s akcelerovaným výpočtom a generatívnym AI.

Jensen Huang, CEO, NVIDIA

 

Gratulujem k 30. výročiu! Spoločnosť Supermicro bola pre Intel hodnotným partnerom po mnoho rokov a tešíme sa na mnoho skvelých vecí v budúcnosti.

Pat Gelsinger, CEO, Intel

 

AMD a Supermicro majú dlhú históriu poskytovania vedúcich výpočtových riešení. Som nesmierne hrdá na rozsiahle portfólio riešení pre dátová centra, Edge computing a AI, ktoré sme spoločne vybudovali, na naše vedúce riešenia pre výpočtovú techniku vysokého výkonu a na naše spoločné záväzky v oblasti udržateľnosti. Gratulujem Charlesovi a celému tímu k úžasným prvým 30 rokom! Teším sa na ešte väčší úspech a dopad v ďalších 30 rokoch.

Dr. Lisa Su, CEO, AMD

 

A nám v ANAFRA nezostáva, len sa pripojiť k týmto krásnym gratuláciám – prajeme Supermicro mnoho ďalších úspechov, revolučných prelomov v hardware a hlavne rýchle dodacie lehoty a kvalitný support.