DoplnkySúčasťou každej serverovej zostavy je často tiež príslušenstvo. V našej ponuke nájdete široké spektrum doplnkov – od káblov, rámčekov, až po VROC kľúče a TPM moduly. Pokiaľ si nie ste istí, aké doplnky potrebujete, kontaktujte našich obchodníkov.


Rámečky a redukce

Rámčeky na disky, napríklad pre umiestenie 2.5" disku do 3.5" slotu, redukcie káblov a iné doplnky pre maximalizáciu kompatibility hardwaru.

Zobrazit více


Baterie k řadičům

Aby v prípade používania radiča v móde write-back pri výpadku napájania nedošlo k strate dát nachádzajúcich sa v cache radiča, odporúčame používať batérie, ktoré sú schopné pri strate energie uchovať dáta v radiči do obnovenia činnosti a dáta tak bezpečne zapísať.

Zobrazit více


Kabely

Káble všetkých druhov, ako interné, tak externé — SATA, SAS, USB, napájacie káble, sieťové káble, káble k monitorom a ďalšie.

Zobrazit více


TPM moduly

Šifrovací hardware pre základné dosky určený pre bezpečné uloženie privátnych kľúčov používaných k šifrovaniu diskov a zabezpečeniu aplikácií.

Zobrazit více


VROC kľúče

Hardwarové kľúče umožňujúce použitie technológie Intel Virtual RAID on CPU pre vytvorenie bootovateľného RAID poľa vytvoreného z NVMe SSD diskov.

Zobrazit více