RAMV našom portfóliu nájdete operačné pamäte mnohých typov, predovšetkým však certifikované pamäte pre servery Supermicro. Zameriavame sa na značky Samsung, Hynix a Micron, kde dodávame našim zákazníkom každý rok desiatky tisíc kusov RAM.

Ďalej u nás nájdete certifikované RAM do serverov od výrobcov DELL, HP, Lenovo a IBM.

Pokiaľ si neviete rady, neváhajte sa obrátiť na jedného z našich kvalifikovaných obchodných špecialistov – radi Vám pomôžeme.


R-DIMM

Registrované (tiež nazývané bufferované) pamäťové moduly s nízkou latenciou a zníženou spotrebou energie oproti alternatívam, sú vhodné do konfigurácií s nižšími nárokmi na kapacitu RAM.

Zobrazit více


LR-DIMM

Pamäťové moduly so zníženým nákladom na energiu (load reduced) umožňujú konfigurácie s omnoho vyššou kapacitou oproti R-DIMM - sú vhodné do zostáv, kde latencia a spotreba energie nie sú prioritou.

Zobrazit více


SO-DIMM

SO-DIMM sú kompaktné moduly RAM určené primárne do základných serverových zostáv, typicky IoT zariadení.

Zobrazit více


U-DIMM

U-DIMM (neregistrovaná pamäť, alebo tiež unbuffered) je typ modulov RAM, ktorý sa používa primárne v základných serverových konfiguráciách, sú ekonomicky dostupnejšie za cenu absencie ECC.

Zobrazit více


Fujitsu kompatibilné

Pamäťové moduly kompatibilné so serverovými zostavami spoločnosti Fujitsu. Využívajú sa najmä v systémoch Fujitsu Primergy.

Zobrazit více


Dell kompatibilné

Pamäťové moduly kompatibilné so serverovými zostavami spoločnosti Dell. Tieto pamäte fungujú s celou škálou systémov Dell, za zmienku však stojí najmä zostavy Precision Workstation a Optiplex.

Zobrazit více


HP kompatibilné

Pamäťové moduly kompatibilné so serverovými zostavami spoločnosti HP. Medzi podporované zostavy patria prevažne systémy HP ProLiant, Synergy a Apollo.

Zobrazit více