S koncom roka prichádza aj čas, keď sa firmy snažia "vyčerpať" posledné voľné prostriedky z rozpočtov určených na nové technológie. V posledných rokoch sa tieto nákupy odkladajú na čo najneskôr, smerom ku koncu roka, čo so sebou prináša aj možné riziká.

Na trhu pôsobíme už 13 rokov a vieme, že v mesiacoch november a december sa počet objednávok serverov zvýši približne o 40% oproti priemeru zvyšku roka. Každý rok sa snažíme pre vás urobiť maximum, aby ste svoj tovar dostali do Vianoc, no nie vždy je to iba na nás.

Preto by sme vás chceli vyzvať, aby ste objednávky neodkladali na poslednú chvíľu. Veľký nápor v jednom čase môže spôsobiť, že požadovaný tovar nebude skladom u dodávateľov, čo je bohužiaľ vzhľadom na nápor objednávok pomerne bežná prax.

Ak chcete istotu, že vám server doručíme do Vianoc, zadajte objednávku najlepšie do 6. decembra, do tohto termínu server s najväčšou pravdepodobnosťou doručíme ešte v roku 2019.

Bez obáv, každý rok sme zvyknutí na konci roka trochu viac zapracovať, aby boli všetci zákazníci spokojní. Pripravili sme pre vás tiež infografiku procesu nákupu servera a prečo je potrebné objednať včas: