Las Vegas, Nevada, 29. novembra 2011 - Super Micro Computer, Inc (NASDAQ: SMCI), svetový líder v oblasti technologickej inovácie vysoko výkonných a vysoko efektívnych serverov a "green computingu", uviedol na trh riešenie SuperWorkstation pre komunitu Autodesk na Autodesk University (29.11.-01.12.) v Las Vegas v hoteli Venetian, stánok (# 537).

Serverové systémy na tejto úrovni sú navrhnuté pre prevádzku 24/7 a poskytujú profesionálom vysokú dostupnosť a jednoduchú údržbu bez použitia nástrojov vrátane hot-swap HDD alebo SSD diskov, optických mechaník a chladenie subsystémov, zdroje napájania s vysokou efektívnosťou. Táto spoločnosť tiež poskytuje tiché chladiace subsystémy, ktoré sú ideálne pre použitie v desktopových prostrediach," povedal Don Clegg, viceprezident pre marketing a business development Supermicro. "Dizajnéri a kreatívni profesionáli, ktorí navštívia AU '11 uvidia, ako Supermicrové SuperWorkstationy prinášajú zákazníkom výnimočný výkon a efektívnosť, s neprekonateľnou hodnotou."

Na záver, Supermicro vystaví svoju Ultra High Performance 4 GPU SuperWorkstation (SS7046TG-TRF) predstaví iray renderer v aplikácii Autodesk® 3ds Max® 2012 prinášajúci plne interaktívne fotorealistické ray-tracing. Využitím najmodernejšieho dizajnu, SS7046TG-TRF využíva silu dvoch Intel® Xeon® E5600/5500 procesorov, až 192 GB pamäte, NVIDIA® Quadro® 6000 a 3x NVIDIA® Tesla C2075s umožňuje užívateľom 3ds Max nastavenie scény, použitie materiálov a vytvorenie osvetlenia, čo vedie k ohromujúcemu fotorealistickému výsledku v zlomku času oproti minulosti. Po každej zmene sa obraz postupne zlepšuje, čo vedie k rýchlej interaktívnej práci vrátane lepšieho umeleckého vnímania. Celkový výkon a rýchlosť dodaná týmto systémom nabáda užívateľov k plnému využitiu ich tvorivého potenciálu.

Supermicro tiež ukáže svoj hlavný prúd SuperWorkstation (SW5036A-T) so systémom Autodesk Inventor® a NavisWorks®. Tento systém podporuje procesory Intel Xeon rady procesorov W3600/3500 na maximalizáciu výkonu a integruje dvojnásobné NVIDIA Quadro GPU spolu s hot-swap diskami. Dnešní inžinieri čelia výzvam v oblasti dizajnu, analýzy, vizualizácie a výroby. Ich 3D aplikácie potrebujú vysoký výkon hardvéru, ktorý môže podporovať viac úloh súčasne. Supermicro SW5036A-T preukáže svoje plné kapacity na podporu viacerých disciplín a aktivít, s ktorými sa užívatelia stretávajú pri práci s rôznymi aplikáciami CAD.

Pre ľahšie zaťaženie, bude Supermicro vystavovať svoju entry-level SuperWorkstation (SW5037A-T) s bežiacim Autodesk AutoCAD® 2012. Toto kompaktné pracovisko spája Sandy Bridge na Intel Core™ i7/i5/i3 procesoroch a s GPU NVIDIA Quadro poskytuje vynikajúci výkon pre užívateľov AutoCADu s nákladovo efektívnou cenou. S SW5037A-T môžu užívatelia AutoCADu manipulovať s rozsiahlou komplexitou 3D modelov, skúmať rôzne vizuálne štýly, pri zachovaní vynikajúcej kvality obrazu a otáčať modely bez stráty detailov a interaktivity.

Supermicro SuperWorkstationy sú dostupné na nákup prostredníctvom systémových integrátorov, predajcov s pridanou hodnotou a distribútorov po celom Severnej Amerike, Južnej Amerike, Európe a Ázii. Všetky produkty v sérii SuperWorkstation sú dodávané s trojročnou zárukou. Ďalšie informácie nájdete na našich webových stránkach Supermicro na https://www.smicro.cz