San Jose, CA, 4. januára 2012 - Super Micro Computer, Inc (NASDAQ: SMCI), svetový líder v oblasti technologickej inovácie vysoko výkonných a vysoko efektívnych serverov a "green computingu", oficiálne otvára svoj vedecko-technický park na Taiwane 6. januára s formálnym slávnostným otvorením a prestrihnutím pásky v novom zariadení. Osláv sa zúčastnia VIP a vládni úradníci, pretože tento projekt je jedným z najväčších projektov rozvoja hospodárskych parkov v regióne v posledných rokoch.

"Otvorenie nášho "state-of-the-art" Vedecko-technického parku na Taiwane, je významným míľnikom pre Supermicro a zaradí nás medzi hlavných hráčov v enterprise serveroch, skladovaní a podnikaní v oblasti superpočítačov," povedal Charles Liang, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Supermicro. "Supermicro sa venuje rozvoju vysoko výkonných a energeticky úsporných serverových technológií a naša medzinárodná expanzia zdvojnásobí našu systémovú integráciu, logistiku a výskum a vývoj, čo nám umožňuje dosiahnuť tohto cieľa vo väčšom a globálnom meradle. Naši zákazníci sa môžu tešiť na vzrušujúcu, novú generáciu zelených počítačových riešení a väčšiu podporu od Supermicro v roku 2012 a ďalej."

Dva milióny metrov štvorcových Supermicro vedecko-technického parku poskytuje zvýšenú výrobnú kapacitu, vyššiu úroveň služieb a rozvoj pokročilých, elektrických počítačových technológií. Táto nová technológia parku bude poskytovať úspory a rýchly rast plánov, ako rýchlo nasadiť Enterprise riešenia, dátové centrá a cloud computing platformy po celej Ázii, Európe a na celom svete. Pre ďalšie informácie o Supermicro a možnostiach pripojiť sa k nám, prejdite na www.smicro.cz