San Jose, CA, 16. apríla 2012 - Super Micro Computer, Inc (NASDAQ: SMCI), Super Micro Computer, Inc (NASDAQ: SMCI), svetový líder v oblasti technologickej inovácie vysoko výkonných a vysoko efektívnych serverov a "green computingu", vystavil svoje enterprise-class X9 riešenia vrátane najnovších procesorov Intel ® Xeon ® E5-2600/1600 technológie a prvýkrát i NVIDIA ® Maximus ™ technológie, tento týždeň pre vysielací mediálny priemysel na National Association of Broadcasters (NAB) Show v Las Vegas v Nevade.

Supermicro SuperWorkstations sa dostávajú do centra pozornosti demonizovaných akcelerovaných aplikácií pre digitálne video/film, 3D/CGI a výrobu pohybových a vizuálnych efektov. SuperServery sú optimalizované pre real-time video transkódovanie a streaming. S cieľom uspokojiť rastúce požiadavky na obsah digitálnych médií, Supermicro zdôraznilo svoje SuperStorage s vysokou kapacitou, škálovateľné a prenosné riešenie. Pre mobilné výrobné prostredie Supermicro ukázalo riešenie zo svojej radu embedded produktov (embedded appliance product line). Supermicro produkty vedú priemysel so sloganom "We Keep IT Green®" a ukazujú svoju Platinum úroveň (94%+) vysoko účinných zdrojov, ktoré sú pre našu Zem veľmi priateľské.

"S rýchlym vývojom digitálneho vysielania, priemysel potrebuje špičkové výpočetné a úložné riešenia, ktoré neustále zvyšujú pracovné limity," povedal Charles Liang, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Supermicro. "Supermicro je ideálnym poskytovateľom riešení s širokou škálou produktov, ktoré ponúkajú najnovšie technológie s čo najväčším výkonom, efektivitou, flexibilitou a spoľahlivosťou v tomto odvetví. Kombinácia takmer dvoch desaťročí skúseností, slúži na globálnej úrovni hlavne podnikom, dátovým centrám, HPC a Cloud Computing firmám v podobe našich inovácií. Supermicro poskytuje zákazníkom výkonnostné výhody, ktoré im umožňujú urýchliť rast ich podnikania."

3D CGI, animácie a VFX štúdiá pracovali so zvýšenou produktivitou v reálnom čase - pre návrh, vizualizáciu a rýchlejšie vykreslenie bola použitá NVIDIA Maximus na SuperMicro 7047GR-TRF. Tento "state-of-the-art" HPC SuperWorkstation podporuje až štyri NVIDIA® Tesla C2075 GPU® pre funkcie ako výpočtové simulácie a vykresľovanie, plus NVIDIA® Quadro® 2000 GPU pre súčasnú konštrukciu a vizualizáciu. Supermicro predviedlo svoje superpočítačové svaly s živými demami plne interaktívne fotorealistické ray-tracing zrýchlené scény v Autodesk 3ds Max®. U grafického dizajnu a videografiky Supermicro predstavilo Adobe® Creative Suite® na 5037A-I zrýchlené technológiou NVIDIA GPU. Ďalej predstavilo 7037A-idemo real-time color correction with DaVinci Resolve Blackmagic Design and 7047A-73 in real-time in full resolution video texturing in Cinnafilm® Dark Energy®.

Ďalšie výstavy zahŕňali Supermicro SimCluster poháňaný NVIDIA Tesla M2090 GPU, ktorý poskytuje výpočetný výkon 10-42 TFLOPSs a výrazne urýchľuje 3D animáciu a vizualizáciu ray tracingu, vizuálne efekty a spracovanie videa - služby kódovania (CDN). Riešenia SuperStorage zahŕňajú Dual-Sided Storage® 6047R-E1R36N a 847E16-RJBOD1, ktoré poskytujú obrovskú kapacitu HDD a sú ideálne pre dynamické pracovné prostredia. SuperStorage v kombinácii s 14U MiniRack SuperMicro s 24 portom a SSE-X24S 10 GbE top-of-rack switchom poskytne štúdiu neuveriteľne rýchly prístup k viac ako 300 terabajtom hrubej kapacity v flexibilnom/rollingu prostredí Deskside. Supermicro tiež vystavovalo vložené riešenia vrátane 5017C-MTF s nízkou spotrebou - kompaktné výpočtové zariadenia vhodné pre mobilné výrobné prostredia a 4U Rackmount 6047R-TXRF s extrémnou rozšíriteľnosťou I/O s jedenástimi PCI-E slotmi, ideálne pre viacnásobný displej, digitálnu signalizáciu alebo IPTV prenos video streamingových aplikácií.

Pre kompletný prehľad všetkých riešení serverov a pamäťových riešení SuperMicro navštívte www.smicro.cz.