Ak ste používateľom serverov značiek DELL, HP, Cisco, Lenovo alebo Huawei, tento článok o optimalizácii investícií do IT je práve pre vás.

Pozrime sa na to z pohľadu výhod zmeny serverovej technológie pri zachovaní alebo zvýšení technických parametrov. Supermicro servery sa vyznačujú špičkovým výkonom, udržateľnosťou a rozširiteľnosťou, jednoduchým riadením a nižšími nákladmi na počiatočnú investíciu.

Okrem toho ponúkame mimoriadne krátke dodacie lehoty!

Sme ANAFRA, tím serverových špecialistov a sme oficiálnym systémovým integrátorom spoločnosti Supermicro pre Českú republiku. Ponúkame kompletný sortiment vrátane NBD on-site záruk. Všetky záruky poskytujeme v štandardnej kvalite a čase, naši zákazníci sa na nás môžu spoľahnúť už od roku 2006.

V čom sa Supermicro líši od konkurencie uvedenej v úvode?

  • Predajnou a popredajnou podporou v rýchlosti, ktorá vás ohromí. Vďaka tomu, že sme systémovým integrátorom a máme flexibilný obchodný a technický tím, sme schopní splniť vaše požiadavky ešte rýchlejšie ako je štandardné porovnanie s konkurenciou.
  • Osvedčenou podporou vo forme NBD on-site záruk.
  • Možnosťou riadenia cez rozhranie, vďaka dedikovanému riadiacemu portu na každej základnej doske budete môcť sledovať a spravovať server z akéhokoľvek miesta, ako ste zvyknutí.
  • Spoľahlivosťou, bezpečnosťou, dostupnosťou, škálovateľnosťou a tým aj udržateľnosťou infraštruktúry.
  • Okrem toho získate vendor-unlocked systém, vďaka ktorému bude aktualizácia servera oveľa dostupnejšia ako u konkurencie. Servery vám doručíme v rozumnej dodacej lehote, ktorá pre väčšinu serverov nepresahuje 14 dní.

Zákazníci, ktorí od nás kupujú Supermicro technológie už dlhé roky, nám iste dajú za pravdu. Kontaktujte náš obchodný tím na URL https://smicro.sk/kontakt-3 a opýtajte sa na servery Supermicro.